SIA "Rota - R"
Atbrīvošanas aleja 104, Rēzeknē, LV-4600
Tālrunis/fakss 64623635
Mob. 29455801
Nodokļu maksātāja reģ. Nr.42403006742
Papildus pakalpojumi

Japāņu sejas masāža ”ASAHI”

Limfatiskā masāža palīdz novērst toksīnus, lieko šķidrumu un uzlabo audu uzturu, tādējādi novēršot pietūkums un „maisiņus” zem acīm un atjaunotu ādas veselīgu krāsu; Dziļa masāža palīdz atslābināties sejas muskuļiem, pozitīva ietekme uz ādu, uzlabo asinsriti, savelk sejas formu.

Sejas attīrīšana ar medu

DARSONVAL

Darsonvalu var dēvēt par kosmetologa labo roku. Šis ir aparāts, kurš pazīstams ar savām dziedinošajām spējām jau vairāk kā simts gadus. Darsonvala darbīas pamatā ir augstsprieguma un spreiguma impuli. Šis unikālais aparāts tiek pielietots vairākās medicīnas jomās- dermotoloģijā, kosmetoloģijā, iekšējo orgānu ķirurģijā, ginekoloģijā, uroloģijā, neitroloģijā u.c. Skaistumkopšanas nozarē šis aparāts ir izpelnījies lielu cieņu, liela daļa kosmetologu nevar iedomāties veikt klientu sejas ādas tīrīšanas procedūras bez darsonvāla pielietojuma tajās. Kosmetoloģijā un dermotoloģijā šis līdzeklis plaši tiek izmantots ādas prblēmu risināšanai.
  • sejas procedūra
  • anticelulīta procedūra
  • matu procedūra

PARAFINOTERAPIJA:

Parafīna terapija – specializēts, ārkārtīgi efektīvs pakalpojums. Ar tās palīdzību, īsā laikā var pamākt labus rezultātus, āda izskatīsies maiga un veselīga. Šī procedūra ļoti labi noder vasarā, kad āda ir nogurusi no ziemas aukstuma un mitruma. Parafīns baro, mīkstina un mitrina ādu, aizpilda mazas plaisiņas un palīdz tām sadzīt, īpaši aktuāli rudenī, ziemā un agrā pavasarī, kad aizmirstot mājās cimdus, rokas var apvējoties. Parafīna procedūra ir domāta sausai, plaisājošai ādai un kutikulai. Jau pēc pirmā seansa parafīna vanniņā āda kļūst līdzena, samtaina un gluda.
  • rokām
  • kājām